Приватний детектив в Києві
Поліграф для бізнесу у Києві - перевірки для повної безпеки в Києві
Детектор брехні для бізнесу у Києві та Київській області. Тестування для повної безпеки бізнесу. Завдяки послугам поліграфолога Ви зможете майже у будь-якій ситуації знайти винного на підприємстві - робота на конкурента, службова недбалість, злив інформації, крадіжки, службові махінації та багато іншого. Перевірка співробітників - охоронці, бухгалтери, продавці, ТОП-менеджери.
Дії з оголошенням #1754007
Поділіться з друзями і знайомими
Поділіться оголошенням Поліграф для бізнесу у Києві - перевірки для повної безпеки з друзями, знайомими, потенційними клієнтами, використовуйте для цього соціальні мережі, месенджери. Це додасть оголошенню популярності і ефект багаторазово підвищиться.
Збережіть або повідомте про порушення
- На сайті з: 24.08.2022
- Активність: Вчора, 06.07.2026
Поради з безпеки
- Познайомтеся з продавцем в публічному місці
- Перевірте товар перед покупкою
- Сплачуйте лише після того як переконаєтеся, що товар відповідає опису і вашим вимогам
- Бажано провести операцію при свідках
Інші оголошення від
QR-код сторінки
Поділіться QR-кодом в соціальних мережах, чатах, месенджерах щоб ваші знайомі, потенційні клієнти відкрили ваше оголошення на своїх смартфонах.
Казахстан
Україна
Узбекистан
Молдова